Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výkon Notebooku

Dobrý den, předem se omlouvám za to, že se v počítačech/noteboocích moc nevyznám.
Už půl roku řeším problém, ještě někdy před půl rokem můj notebook dokázal rozjet jakoukoliv hru plynule. Jenže jednou, když jsem si chtěl pustit video, tak se mi notebook zasekl.
Nezbývalo mi nic jiného než vypnout notebook pomocí držení vypínacího tlačítka. Poté když jsem notebook zapnul, nechal načíst a spustit jsem hru, už nefungovala plynule. Kdyby někdo věděl jak tento problém opravit, nebo mi napsal možnou opravu, moc vám děkuji.

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-4200M CPU @ 2.50GHz 2.49GHz
RAM: 8GB(Použitelné 7,86GB)
Typ systému: 64bitový operační systém, procesor pro platformu x64
Grafické Adaptéry: Intel(R) HD Graphics 4600, NVIDIA GeForce GT740M

Pokud by jste potřebovali další informace o notebooku tak sem napište, díky.

Když se kouknete na toto video tak tento notebook v pohodě "utáhne" tuto hru(GTA 5) což by můj notebook nezvládl: watch

Notebooky maju vstavanu moznost obnovy Win na vyrobnny stav. Aktivuje sa to v recovery manageri alebo spravnou klavesou po restarte (zavisi od vyrobcu). Predtym si odzalohuj data. Potom sa snaz neinstalit tam viry apod. Ked to bude zle aj hned po recovery, tak je vadny HW.

- vypnutí za chodu: spusť kontrolu souborového systému.
- pro jistotu můžeš zkontrolovat i stav disku: crystaldiskinfo
- systémy domácích umělců bývají zahnojené automatickým spouštěním desítek kravin po startu, zakaž je nebo rovnou odinstaluj: viz starší codestuff starter, nebo ms autoruns, mitec tmx
- mnohé programy si spouští své aktualizátory a monitory bůhvíčeho jako služby na pozadí: ty programy výš to umí zakázat. zaměř se na ne-microsoftí, proč běží.
- pokud s tím krámem lozíš do pelechu, může být zevnitř dost zaprášený. rozebrat a vyčistit (zvenčí to profouknout nejde).
- možná jsi updatoval ovladač grafiky z nesmyslného webu místo od výrobce ntb, teď je rozesr.. přepínání grafik optimus a při hře jedeš na intel grafiku: zkontroluj.