Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s BSOD

Zdravim. Pc mi zacal z nicoho nic vyhadzovat modru obrazovku smrti....mam aj vypis (subor .dmp) ale neviem co presne mam spravit aby mi to nerobilo..vedel by mi s tym niekto pomoct?

Mam tam dva dmp subory. Jeden je SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION a dalsi je KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED a na obidvoch je caused by driver ntoskrnl.exe. Zacalo to robit uz davnejsie tak som preinstaloval windows. asi dva tyzdne bez jedinej chyby a z nicoho nic to zacalo teraz ...ramku som testoval este vtedy a ziadnu chybu nevyhodilo a pretaktovane nemam nic. Ale zaujimave je ze ked som preinstalovaval Win tak uz ked som mal vymazany systemovy disk tak to vyhodilo tiez raz bsod...

ram som testoval ale uz si nepamatam nazov programu...ale bolo to pod windowsom ...nie cez dos...Praveze nerobilo to tie dva tyzdne ale ked to zacalo pred 3 dnami tak uz to padlo asi aj 5-6 krat...a to som nic nove neinstaloval

Sak toto som robil ako prve. Nainstaloval som nanovo win nainstaloval som najnovsie ovladace..vyhodilo mi to zasa....potom som to skusil este raz ....nanovo win a ovladace na grafiku som dal starsie....ci to nahodou nerobia tie nove.....dva tyzdne to bolo OK...ale po tych dvoch tyzdnoch z nicoho nic to zacalo zasa....

a naco potom je ten memtest??? ....

to som este neskusal..vyskusam..ale pochybujem...po minulej instalacii win som nainstaloval ovladace len s original cd..aby som zistil ci to nieje novymi ovladacmi...antivirus mam len jeden..a warezy a cleaneri nepouzivam...