Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvukové zařízení USB nebylo rozpoznáno

Zdravím

Mám problém s kondenzátorovým mikrofonem. Když zapojím USB mikrofon, tak se mi u něho ve správci zařízení objeví žlutý vykřičník s chybovou hláškou "USB zařízení není rozpoznáno" - ko'dová hláška 10. Zkoušel jsem různé ovladače i jiné USB porty, ale nic to nevyřešilo.

Zkoušel jsem na notebooku i na PS4 a tam funguje normálně.

Kdysy jsem se se stejnou chybou setkal i u notebooku, ale tam byl problem s USB 3.0, ktere zarizeni nerozeznali a resenim bylo USB 2.0 hub. Bohuzel ani 2.0 hub mi u PC nepomohl.

Byl bych Vám moc vděčný za Vaše rady :)

Jake mas v tom PC windows? Niecim si ich "cistil"? Ak ano tak ich nainstaluj nanovo a necisti.
Skusal si porty priamo z dosky? (vzadu). Nepouzivas nejaky USB predlzovak? Ak ano tak nepouzivaj.
Pozri si v spravci zariadeni HW identifikaciu (VID a PID) ze jak to zdetekoval