Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Nejlevnější stolní počítač ?

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, na kolik by mě vyšla PC sestava, která by měla "slušný výkon" (na hry), kdybych ožežil nějaké nové komponenty. Doporučovali byste koupit něco bazarově ? Bednu třeba chápu, ale co ostatní komponenty ? Kdyby někdo chtěl, může poslat nějakou levnou PC sestavu do odpovědí :) :D

Předem děkuji

Nejlevnější stolní počítač ?

která by měla "slušný výkon" (na hry)

-Tie dve vety nejdú do kopy ani náhodou! Ked chceš "na hry", tak treba poriadne investovať do všetkého. A ked je už tých peňazí trochu menej tak treba investovať len do dvoch (do budúcnosti)najdôležitejších vecí > zdroja a základnej dosky. Potom by sa časom dokúpilo niečo výkonnejšie(GK, CPU..)..

Dobrý den.chci se optat jak zjistit zprávy na wacapu po vymazání zprávy.Jestli by bylo možné to nějak dohledat v historii to není.Co bych tam měla dát aby se zprávy po vymazání ukládali.Děkuji za info.prosím podrobný postup děkuji.

Připadá ti normální nacpat vlastní dotaz do 3 roky starého jiného dotazu?! Který ani nijak tématicky nesouvisí? Ten wacap má být asi WhatsApp.
Nic ti nebrání si založit vlastní nový dotaz. LOCK! (host)