Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kontrola HDD.

Dobrý den. Dostal jsem starý ale funkční PC s WinXP. Potřebuji zkontrolovat tento HDD na mém PC kde mám W7. Pokládán dvě otázky. 1, Ten W7 by asi vadit neměl. 2, Na HDD je propojka na MASTER, mám to tak při kontrole nechat? HDD je jinak fyzicky v pořádku. Děkuji za odpověď. :beer:

Napiš sestavu - podle ní se určí jestli se tam nemohou hodit 7čky..protože XP už nemá podporu

Aktualizace - To že nebyl aktualizovaný něják nevadí spíše jde o to že Windows je čímsi nakažený (Vir,malware a další)

Dost by pomohlo kdyby jsi udělal printscreen přes program speccy.

Vymaž dočasný soubory (buď ručně nebo pomocí nástroje Vyčistění disku), případné body obnovy, pokud tam jsou, podívej se na nastavení virtuální paměti a zakaž uspávání, pokud je zapnutý.
Pokud je disk opravdu malej, v XPéčkách šlo i zcela smazat zálohy, který si vytváří aktualizace (včetně ServisPacků) pro případ jejich odinstalování.