Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna pro formát 130 x 653 mm

Ahoj.
Ne každá tiskárna umí tisknout tak dlouhý formát takže neprojede celý a zůstane viset v tiskárně. Potřeboval bych tedy doporučení na nějakou tiskárnu pro tisk dlouhé šály 130 x 653 mm, kde se tisk odehrává na sedmi řádcích v prvních deseti centimetrech + tisk na běžné formáty. Ideálně tisk na šálu + zásobník na A4 aby se to nemuselo stále přehazovat. Druhá možnost by byla tiskárna která si šálu zatáhne, vytiskne potřebnou hlavičku a zase ji vysune zpět, jako to mají na poštovních přepážkách. Sice by to znamenalo tiskárnu navíc ale bylo by to rychlé bez čekání na průjezd.

banner printing zvládají tuším epsony, u Canonu to jde pouze definicí dlouhé stránky, ale maximum je tuším necelý půlmetr.

I některé HP to zvládají, ale většinou je to otázka ruční výměny papíru. Pokud by to mělo být bezobslužné, tak bych to řešil asi termotrasferem. (nevím co přesně chceš tisknout - zkus to pls. upřesnit.)