Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slušný notebook do 25K

Dobrý den,

chtěl bych si koupit notebook na práci, ale zároveň bych potřeboval nějaký slušný výkon. Potřebuji upravovat videa a také místy rozjet nějakou hru. Super by bylo kdyby notebook zvládal Full HD (úpravu videí myslím).

Aktuálně mám v hledáčku tento:

https://www.alza.cz/lenovo-thinkpad-edge-e550-blac k-20df0-04u-d2357262.htm#foto

Myslíte, že bych ve stejné cenové kategorii sehnal něco výkonnějšího nebo je toto max co seženu.

Limit je max 25 000....

Děkuji moc za pomoc

To bych teda radši koupil ten ThinkPad.
Bude to kvalitněji zpracované a kvalitnější chlazení se bude hodit hlavně v zátěži. Že má IdeaPad pár procent výkonu navíc je sice hezké, ale když se to uškvaří, tak to asi k ničemu moc nebude.

Nu, je to možné, moc éček jsem v ruce neměl. Spíš se ke mně dostalo spousta IdeaPadů a snad ani jeden nebyl bez záruční opravy. Nejčastěji seškvařili kindergameři disk, popřípadě něco jiného. Pokud má být ntb na internet, stačí něco za pár šupů, pokud má být na pravidelné vytěžování (na což se ntb moc nehodí, ale dejme tomu, že je v tomhle případě nutný), měl by mít velmi kvalitní chlazení, což se obávám, i podle komentářů na CZC, ten (ani jiný) IdeaPad nemá. :-)