Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenalezen HDD

Zdravím,
Koupil jsem si základní desku Asus M2V.
Vše mám v pořádku zapojené, jenomže když zapnu PC tak mi to napíše chybu NOT FOUND ANY DISK a pak najíždí windows ale nenajede úplně a pak se to restartne. A přitom když se podívám do biosu tak tam je vidět zapojený HDD. Mám to zapojené přes SATA. Tak nevím či ještě něco třeba nastavit v biosu nebo čím to je.

to jsem chtěl zkusit nainstalovat windows. Jenomže když jsem dal bootvani z cd tak mi najelo jen to modre pozadí od windows 7 a kursor myší a nikde žadná instalačka. A windows je funkční odzkoušené,ale myslím si jestli to není práce biosu že mi možná nejede 100% dvdrom

OnBoard Marvell6121 Controller [Enabled]
Enables or disables the Onboard Marvell1621 Controller.
Configuration options: [Disabled] [Enabled]

Tymto si vypnes ten radic co ti hlasi ze nevidi disky

IDE Configuration

Tu si nastavis SATA mod

Mozem ti napisat cislo uctu, kde mi poslel 20euro za 15 minut mojho casu? Pretoze vies skade toto info mam? Z manualu k doske.

To ta odnauci byt lenivy a neschopny.

manual jsem u desky neměl. Tak jsem si ho našel na internetu a to jsem už zkoušel Onboard Marvell1621 Controller. Mněl jsem tam [Enabled] tak jsem to přepnul na [Disabled] a je to pořád stejné. I v IDE Configuration mám nastavené SATA.
co ted hm?

HDD je v pořádku vše ostatní jsem měnil. Mněl jsem špatnou základní desku a proto jsem si koupil použitou a prý funkční tuhle desku na které nemůžu rozjed ten HDD. Ono když to zapnu tak mi windows najíždí,ale pak se to restartne z ničeho nic. No a když chci dát instalovat windows znovu tak to taky najíždí,ale pak to sekne.

Mas tu dosku na stole mimo kejs? Ak ne tak to skus aj na stole mimo kejs. A RAM po jednej v roznych slotoch. Paticu CPU skontrolovat poriadne. Na stole preto aby sa vylucil skrat o kejs cez distancky na blbych miestach, alebo blbo zapojene cosi na kejs.
Skntrolovat ze mas zapojene ATX12V napajanie kompletne. Skusit aj iny zdroj, ale ne nejaku sracku.