Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Za kolik prodat notebook?

ASUS

Intel Pentium 2,2 GHz
4 GB RAM
320 HDD
1366x768 15"
DVD-RW
Win 8.1
3x USB, numerická kl., express card slot, HDMI/VGA, cam, card reader
velmi zachovalý stav, plastová ale pevná konstrukce

Zárukou myslíš záruku na vyzkoušení? Nejsem na aukru ještě zběhlý. Jaký smysl má dávat to od koruny, když se neplatí za vystavení podle počáteční ceny? Nebo ono je možné prodej stornovat když se mi konečná vydražená cena nebude líbit? Jak to tam funguje? Já to totiž pod 5-6 tisíc ani nechci prodat. Děkuji za radu.

Jsem tam často a vysledoval jsem, že prostě pokud dáš pevnou cenu Kup teď, nebo startovací cenu, tak na to nikdo nereaguje, dokonce jsou lidi schopni dát více v dražbě než by si to koupili hnes v Kup teď.Záruku na odzkoušení dej, je to slušnost. Můžeš i napsat, že dražíš i na jiných serverech a vyhrazuješ si právo nabídku stáhnout, s tím jsem se taky setkal, ale asi se Ti do toho nikdo nepohrne. Je to trochu loterie.

Aha, to lze jo? Já jsem právě nevěděl a myslel, že to aukro neumožňuje - stáhnout nabídku. Na druhou stranu mě napadlo, že kdyby se např. zrovna pokazil disk, tak bych to už těžko mohl poslat, takže nějaká možnost pro stažení nabídky by existovat měla.

Díky tedy za radu.