Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM Nefunguje

Chtěl jsem se optat byl jsem si koupit v Provytu paměť RAM do ntb o velikosti 4GB (teď mám v ntb RAM 2GB) a když mi tam ramku vložil tak řekl že ten ntb nejde zapnout..... Všude na netu je že ten ntb podporuje paměť až do 8GB RAM. Někde jsem taky četl že když se ntb po instalaci RAM nechce zapnout tak je RAMka špatně nasazená. Nevíte někdo co s tím?? nemáte někdo s tím zkušenosti?? Předem děkuju za odpověď

Preistotu si vyberaj moduly co maju chipy po oboch stranach, malo by to byt jedno u tohoto CPU ale nie som si nabeton isty organizaciou tych modulov co su na trhu, je tam u tohoto CPU limit adresnych pinov na 4GB/rank a mozno aj 2GB/rank zavisi od organizacie modulu (neviem presne zhlavy, nevyrabam RAM moduly :)

Nad tím jsem taky přemýšlel, ale pak mě napadlo to že jelikož je ntb ještě v záruce, tak kdyby se mi s ním něco stalo a já ho odnesl tak aby mi neřekly: no jooo, ale vy jste se v něm hrabal. Já bych asi nejspíš potřeboval to udělat od někoho od koho budu mít papír že to dělal ,,profesionál"