Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s DVD mechanikou...

Zdravím,

mám menší problém s DVD mechanikou v notebooku. Když chci například nabootovat instalaci Windows 7, tak se to prostě nespustí, ale když tu instalačku spustím v systému, tak to najede. Většinou to dělá u DVD s objemným obsahem, třeba, když jsem chtěl nainstalovat Office 2013, tak to nenaběhlo. Dá se s tím něco udělat?

Děkuji předem.

existují i originální lisovaná média. (office se nemusí instalovat z boot média, instalačka jde nakopírovat na disk)
taky se dá isopropylem vyčistit zaprášená čočka mechaniky.
jde vyrobit i boot flaska.
pokud byl na tom krámu původně win8, může být v biosu zapnutý secure boot a fast boot, nebo jak tomu říkají - zrušit.