Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 - DirectX

Zdravím, nevíte jaká nejvyšší verze Direct X existuje pro Windows7? Na webu Microsoftu sem našel aktualizaci z DirectX 11 na 11.1, nainstaloval sem ji, ale Dxdiag mi pořád hlásí že mám DirectX 11.

to sem stáhnul a nainstaloval, ale verze zůstala pořád 11. Což je mi divné.
A co ještě by mohlo způsobovat grafické problémy ve hře? Ovladač grafiky mám nejnovější, a hra (konkrétně Wolfenstein old blood) s nejvyššíma detailama blbne, některé části obrazu blikají když se pohnu, asi ty místa kde mají být světla a stíny.

Update byl k té minulé verzi (Wolf New Order) ale k té poslední (Wolf Old Blood) zatím asi není.
Jestli splňuju požadavky to pořádně nevím, hlavně ohledně grafiky, píše se že minimální grafika je:
Nvidia GeForce GTX 560 nebo AMD Radeon 6870 with 1GB VRAM
Já mám Intel HD 4000 v procesoru, a o těch sem nikde nenašel info jestli stačí nebo ne.

ako ti uz napisali, na akekolvek hranie s intelsrackou HD 4000 zabudni, to nieje grafika na hry. Je to vseobecne zname uz tak 5 rokov minimalne.

Okrem nizkeho vykonu jasne ze to moze blbnut, kedze notebookove grafiky nebyvaju nikdy poriadne podporovane, to uvadza kazdy vyrobca hry na jej krabici alebo v manuali.

Aha, tak děkuju za rady, už sem to asi zjistil. Když nastavím detaily na nižší, tak to chodí dobře, až při vyšších detailech to blbne. Takže fakt asi nestíhá grafika. Ale je zajímavé, že sem hrál i jiné náročné hry a tam to nikdy neblbnulo.