Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz...

Dobrý den,

Mám dotaz momentálně vlastním grafiku geforce 220.

A chtěl bych si koupit lepší grafiku, myslíte že si musím koupit i zakladní desku ? (nevím jakou mám).

Resp: má vliv základovka na grafiku ?

Omlouvám se za takový dotaz, ale vůbec se v pc nevyznám.

Děkuji všem za odpověd.

Ked sa vobec nevyznas, tak na to nesahaj a daj to niekomu kto sa vyzna.

Jaku mas dosku si zistis napr. v nejakom SIW alebo HW info apod, alebo si to na nej precitas. Grafiku si mozes kupit lepsiu. Nepotrebujes k tomu novu zakl.dosku. Novu grafiku musi zvladnut napajat tvoj zdroj.