Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokazena graficka karta?

zdravim.mam taky problem s bookom acer aspire 5930g(postarsi ale zatial ma nesklamal).obcas si zahrajem wot alebo ine hry,asi dva dni do zadu som si to znova zapol a niekedy po spusteny bitky my proste vypne obrazovka,notebook sice vyzera ze je spusteny ale nereaguje na tlacidla,musim natvrdo vypnut.kde je chyba?skusal som ho vycistit ci sa neprehrieva aj chladiacu pastu som dal,na novo som nainstaloval grafiku a nic nepomohlo(este my pripada ze po naslednej aktualizacii driverov my to robi castejsie,lebo niekedy to chvilu funguje).skusal som aj ine hry a ked som v menu tak funguje,az ked sa dostanem do hry vtedy sa vypne.

Ovladace mas z webu vyrobcu notebooku? Pre vsetky grafiky ktore v tom su?

Teploty grafiky su teda kolko pri zatazi? (furmark apod)

Vseobecne je mozne ze proste uz ti tam vznikol studenak, kdekolvek na doske/grafike. Skusil by som este recovery alebo ciste win