Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem asi špatná komponenta v PC

Dobrý den,
kamarád mi přinesl PC s tím že nefunguje vše šlo prý normálně ale pak do něj omylem kopl a vypnul se a když se ho snažil znovu zapnout roztočili se jen větráky na zdroji chladiči od procesoru a na desce.
Tak jsem vše odpojil a postupně jsem začal zkoušet jednotlivé komponenty v mém PC disk grafika a zdroj fungují normálně tím pádem odešla asi deska procesor nebo paměti které jelikož jsou to DDR jedničky na svém novém kompu nerozjedu a proto se chci zeptat jestli by to tak mohlo být nebo tam nebude ještě jiný problém?
Deska je tam MSI K8N SLI
Děkuji předem za všechny nápady a odpovědi

Stale plati to iste: Skusit zapnut dosku len s CPU a 1RAM (rozne moduly v roznych slotoch), odpojit vsetky draty od kejsu, zapnut pinzetou. Sledovat co sa deje (ak je integrovana grafika tak na nej, ak neni tak bud pipa ze nema grafiku, alebo sledovat aktivitu LED klavesnice, alebo aj potom skusit funkcnu grafiku)

Skontrolovat CPU ci sa nevytrhlo z patice alebo nalomena patica. Ked do toho kopal.

baterii jsem vyndal a nic, pak jsem zkoušel i variantu zapojení desky procáku jedné paměti a grafiky a prostě se na chvíli roztočí větráky zvuk žádné pípání ale jen takový šum chvilkový ve sluchátkách

procesor jsem kontroloval je tam dobře usazený i chladič je dobře usazený tady problém nebude

tak jsem koukal do manuálu desky a jediné co by to mohlo být JAUD1 ale tam se připojuje konektor aby ti šel zvuk i na předním panelu skříně ale ve předu na skříni nejsou žádné výstupy pro zvuk a nic jiného na desce jsem nenašel tak nevím

vše jsem odpojil a vyndal jsem desku ze skříně, připojil jsem zdroj k desce jednu paměť ve slotu 4 a počítač se rozběhl postupně jsem přidal grafiku a harddisk a jede to normálně teď se to bojím vrátit do skříně snad to pujde :) no uvidíme jinak zatím děkuji