Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová klavesnice, dvojité písmena

Zdravím, koupila jsem si novou klávesnici, vyšla asi na 700 kč, no problém je ten, že tlačítko ( U ) blbne, vynechává nebo se duplikuje. Takže to napíše slovo např takto "Nakuupuji".
Problém je ten, že to dělá klavesnice strašně nepravidelně, bude tedy těžké ji reklamovat. Když jsem ji donesla domů, tak celej den to psalo dobře, až takhle k večeru to začalo ( cca 7 hodin).

Víte někdo co s tím ?

CONNECT IT Battle Keyboard CI-147 CZ

Našla jsem doma stlačený vzduch, co jsem kupovala pro notebook, profoukala jsem tu klavesnici bez rozebraní, a už to tolik nezlobí, vynechá to už vyjimečně, je nějaká naděje to ještě zlepšit? Bojím se, že až to rozeberu, tak ji nedám dohromady, ta konstrukce není klasická. :( Díky

Vyloupla jsem ty klavesy U,Z,I,K,J co nefungovali spolehlivě, profoukala jsem ty sloty stlačeným vzduchem, bordel tam žadný nebyl, no samožřejmě, že to nepomohlo a i tak to vynechává některé písmena a některé to doubluje, takže je to totalně na nic, vyhazuji to do koše. :(