Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fyzická paměť

ahoj, měl bych otázku. Mám strašně velké využití fyzické paměti a jede mi to do 99% a využití procesoru mám 19% nevěděl by někdo co stím ?

konfigurace pc : AMD Athlon(tm) 2, X2 250 procesor 3.00 GHz
Fyzická pamět 2,00 Gb
64-bit
Windows 7

Díky za dobré rady..

OMG svata matka. Mas si snad sledovat ze ktore procesy maju kolko alokovanej RAM (je umenie urobit screenshot 1900 pixelovy a skryt to na nom :)
Nespustat picoviny. Viz start-spustit: msconfig. Nespustat picoviny rucne. Viz ruky. Odinstalit antiviry apod. P.S. a aj viry.