Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Budík zaspal, a ja spolu s ním.

Dobrý deň, mám mobil Samsung Galaxy Trend Plus GT-S7580 /Android 4.2.2 a poslednou dobov sa mi často stáva že budík na mobile zaspí a ja spolu s ním. Viete mi poradiť? Jednou ma zobudil pes o 6:13 budík mám nastavený na 6:25, tak som schválne čakal jestli budík nezaspí, áno zase zaspal,... Občas když delám neco na mobile zaspí i samotný čas, teda ma napadlo jestli to s tým nemá súvis, tzv. napríklad o 17:28 mi prijde e-mail, otvorím ale pozeral som i na čas, asi 3 minuty tam stale psalo 17:28 a pak to rovno skočilo na 17:32, tzv. ako keby sa zaseknuly hodiny. Môže to mať s tým súvis,... když otvorím aplikáciu čas tak tam to jede v pohode, ale ve stavovém riadku sa sem tam proste zasekne. Poradíte?

Moze byt ze tam mas nainstalene app a blbosti ktore to uplne rozosrali. Mozes skusit odzalohuj si dolezite veci (kontakty apod) a obnovit to na vyrobny stav. Ale ani to nemusi byt 100% obnova, uvidis ci to bude lepsie alebo nie.
Moze byt aj nejaky HW problem ale tak jak to popisujes je to IMHO rozosraty OS tak skus obnovu. Alebo odinstalovat app ktore si instalil predtym ked to zacalo blbnut.

Ak je dolezite vstavanie je dobre nastavit si 2 budiky :) Idealne ziadne "smart" veci ale obyc.budik na stole, su aj za 10e apod a radiovo nastavovane (DCF)

Ahoj Mlocik97,

jak zde bylo několikrát zmíněno. Z naší strany mohu potvrdit a doporučit zálohu dat ve Tvém telefonu a následně obnovit tovární nastavení. V případě, že by to nevedlo k nápravě, kontaktuj prosím naší zákaznickou linku na telefonním čísle 800 726 786, kde situaci můžeme řešit hlouběji, například pomocí vzdálené správy. Bližší informace o této službě si můžeš přečíst pomocí tohoto odkazu http://www.samsung.com/cz/support/remoteservis/Def ault.htm

zákaznická podpora Samsung
info@samsung.cz

Dobrý deň, zálohovať som nemal veľmi čo, tak jsem len dal obnoviť do továrního nastavení, potom som nainštaloval avast antivirus, a twitch. Zatial budík funguje,... tak dúfam že to vydrží. Ak by sa vyskytli dalšie problémi, napíšem vám, alebo na link ktorý ste sem zadali. Dekuju všem za pomoc. A prajem vám zatial krásny zvyšok dňa.

Je to tím, že Samsung je prémiová značka a má to takovou funkci. Není to chyba, mobil vyhodnocuje v noci tvůj spánek a když usoudí, že spíš špatně, tak tě to prostě nevzbudí a nechá tě to spát dál. Dělá to pro tvé dobro, vývojáři ze Samsungu by přece nic špatně fungujícího nevypustili.