Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpomalení HDD

Čus borci. Mám cca 4 dny reinstalovaný pc. win 7. První 2 dny vše šlapalo jak má. Teď mi neustále pracuje (svítí HDD) i kyž jen zapnu pc tak trvá 5-7 min než se načte windows a td. Jinak HDD (Seagate Barracuda 7200.12 - 250GB/7200rpm/SATA-6G). Antivirem jsem projel pc a all vpohodě :) Nějáké nápady ?

Čus borci ... 4 dny reinstalovaný .. win 7 První 2 dny vše šlapalo jak má .. Teď mi neustále ... svítí HDD ... trvá 5-7 min než se načte windows atd .... Antivirem jsem projel pc a all vpohodě....Nějáké nápady

není pomoci temto rychlým, jednoduchým lidem co jim,

- vše šlape
- disk svíti
- antivir projíždí
- all v pohode
- nejaké nápady
- čus borci

jsou to slova, myšlení spotrovcú, vojáku, zvítezíš, prohraješ, nuance a složitosti se nevedou, provede se akce, premýšli se pak, prípadne se počítají mrtvoly

.... :puff: