Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mikrofon je out

Dobrý den, mam nový mikrofon.. no po chvilce hovoru mi začně blbnout, tím stylem, že přijmá nějaký zvuk a přehlušuje ten můj, takže i když mlčím tak ukazatel skáče jako by někdo mluvil a to dost vyrazně, přitom žadný zvuk není nahraný jen chrčení, přeinstalové ovladače mám, nic nepomohlo, tak to je asi tenhle týden třetí věc co musí na reklamaci, Dělalo vám to taky, nevíte co s tím ? Díky
Zezačatku je vše v pořadku, začně to vždy dělat po 3 minutach používání.

No můžu dát konektory jen zezadu, když s nimi točím apod tak se nic nezmění.

Tady přidám screenshot z nastavení v ovládacích panelech.

sluchatka.png

No možná to je jen softwarová chyba, když jsem tam něco přenastavila, tak to mělo efekt ona zvuk. Zejména mám bordel v driverech, ukazuje mi to drivery od microsoftu a když odinstaluju všechny drivery zvuku tak windows 8.1 si zase stahne drivery svoje.

Někde bylo napsaný, že to může dělat i nějaký vir, ale to se mi moc nezdá. :(
Nějaké nápady.