Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace OS na externí disk

Dobrý den,
odešli mi Win XP, načítání se zasekne a restartuje se počítač, nefunguje ani obnova poslední konfigurace ani nouzový režim.

Při přeinstalaci je potřeba naformátovat oddíl, ne? A proto chci data zálohovat na externí disk (co třeba tento http://www.czc.cz/samsung-m3-portable-usb-3-0-1tb- cerna/120407/produkt ) tím, že na něj nainstaluji OS (jaký?), spustím, předělám data z oddílu na kterém je Win XP a potom naformátuji a přeinstaluji Win XP. Na lince CZC mi řekli, že disk pojede i bez ovladačů, stačí ho nabootovat v BIOSu, nainstalovat OS a následně stačí až potom nainstalovat ovladače. Půjde to? Díky

A ked vo windows nebola uvedena externa grafika v spravci zariadeni, tak ta externa grafika vobec nefunguje napr. lebo je vadna alebo si nezapojil napajanie do nej apod. (a monitor musis mat strceny v grafike ktora funguje, ak funguje extrna tak v externej, ak funguje interna tak v internej, inac nebudes vidiet nic)