Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s grafickou kartou

Zdravim Vas..

potreboval bych poradit..
koupil jsem GK R7 260x... po vlozeni do desky Acer IPIMB-AR.. a pripojeni napajecich kabelu ze zdroje TM-500-PSAP-13... se pocitac sice zapne ale nepipne a monitor ani neproblibkne.. vetrak na GK se toci ale karta nic..
kdyz vrati svou starou kartu pc normalne jede..
GK R7 jsem dokonce uz i vratil a dostal jsem uplne novou.. problem vsak pretrvava.. urcite pujde jen o nejaky maly problem nejakou prkotinu.. kterou urcite nekdo z vas profasionalu bude vedet..

Predem Dekuji za odpovedi a navrhy jak bych to mohl vyresit..

(v alze kde jsem GK koupil me porad nuti do diagnostiky.. ja ale vadne komponenty nemam.. tak se obracim na Vas)

Ano napajeni zapojene do grafiky...

chova se to uplne stejne jako pred tim pc nastartuje ale nepipne a monitor ani neproblikne..

s puvodni GK to bezi normalne..

Clear CMOS jsem jeste nezkousel mam strach ze bych pak treba nedokazal nastavit bios nebo tak.. v tomhle se moc nevyznam..
vim teda jak na to ale rikam jeste jsem se neodvazil.. nerad bych ted byl uplne bez pc..

nebo pri Clearu CMOS se nic zasadniho nestane..? Pc nabehne pak normalne..?

Ono mozno by bolo dobre skusit tu novu grafiku aj inde, ci ti nedali teraz fakt vadnu :)
Zbytok potom zavisi dost na tom co mozes v BIOSe stelovat, prestelovat veci ohladom PCIe napr. ASPM, Gen znizit, spread spectrum vypnut, apod. a skusit zas novu grafiku atd. Pripadne ci neni novsi BIOS pre ten PC na webe vyrobcu ak je tak skusit preflashovat. Ked to nepojde nijak tak ten BIOS dosky je naprd alebo doska samotna (menice pre PCIe slot apod). Kolko to ma PCIe x16 slotov? (ci to nema ist do druheho alebo co)

Dobrý den,
mám úplně stejný problém s tímto MB a s grafickou kartou Sapphire HD 6570 2GB, ale GK je bez přídavného napájení. A když zapnu PC s novou GK počítač jede, točí se větrák na bedně, na procesoru a na GK taky, ale párkrát to pipne a obrazovka je černá. Co mám dělat ?