Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem externi HDD

Zakoupil Jsem externi HDD a po pripojeni k Smart TV a naformatovaní za ucelem nahravani primo z tv jiz nelze HDD pripojit k PC nezobrazi se mi

Chybu nehladaj, ziadne neni - je to zamer.

Keby TV nahravala video, ktore sa da sirit (prehrat na PC), tak by sa v zmysle licencii dostala do kategorie Digitalny rekorder
Za to sa ale plati nemale "vypalne". Tym by sa vyrobok predrazil a v ramci konkurencie by bol nepredajny.

Aby sa vyrobca TV vyhol plateniu, tak bud pouziva nestandardny filesystem, alebo sifrovanie suboru (pripadne obidve). To PC nezvladne.

K dokonalosti to priviedol Panasonic, kde nahravku z TV-a neprehras na TV-b, aj ked ide uplne o totozny typ (kontroluje ID vyrobku), ale neviem, ci vsetky modely.

Cina je znama tym, ze na licencie kasle. Tak sa najdu cinske TV, ktore tymto "neduhom" netrpia.

to máš tak, čím je výrobek více SMART tím víc ptákovin tam výrobce múže nastrkat,

DRM - Digital rights management je slepice co dle zámeru mediálnich společností má nosit zlaté vejce,

prej mají akcionári malé zisky, chudinky nemúžou míti nové mladé manželky protože tem starým by musely platit nemalé alimenty a VIAGRA je tak levná

.... :puff:

nie každý TV vie takto s diskom fungovať,

TV nie je PC,

po pripojení disku TV požaduje naformátovať disk, žiadna voľba partície nie je dostupná

až tak inteligentné tie SMART TV nie sú, nechcú to komplikovať, správne sa predpoklada že user netuší co je partícia

.... :puff: