Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nespustí se monitor

Zdravím,
protože kamarádovi "umřel" počítač,respektive zákl.deska,pořídil jsem mu nové komponenty:
MB _ ASUS A68HM-K - AMD A68H
CPU_ AMD Kaveri A8-7600
RAM_ Kingston HyperX Fury Blue 8GB (2x4GB) DDR3 1600

staré původní komponenty:
CoolerMaster Elite 330 RC-330-KKN1-GP
Fortron ATX-350PNF 350W
WD Caviar Blue EX - 1TB
LG 24MP56HQ - LED monitor 24"
Po poskládání HW mi nenaběhne obraz na monitoru,PC píská,jednou dlouze a dvakrát krátce,což by měla být selhání video systému,respektive chyba video výstupu.
Monitor LG 24MP56HQ
Zkoušel jsem i starý CRT 17" monitor,ten samý problém.

Přesto,že jsem pár počítačů poskládal,s tímto problémem jsem se ještě nesetkal,proto prosím o radu.

Konkretne cisla niesu lebo ako som pisal VACSINA produktov hlavne notebooky a zakladne dosky.
A to iba v strednej kvalite/cene.
----
A ja mam uz takmer 12 rokov skusenosti hlavne skladanim PC a celkovo IT. A vtom skladani najviac reklamacii a problemov bolo zrovna zo znackou ASUS a konretne notebooky a Zakladne dosky ktore su cenovo dostupne pre viacmenej kazdeho. A to nie len ja ale aj kolegovia a kamarati co pracuju v servisoch to iste tvrdia.
Takze z mojej strany ked uz ASUS, tak jedine tie drahsie verzie ci uz notebook alebo MB.