Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook - jaký bych si měl koupit

Dobrý den,jaký notebook bych si měl koupit.Potřebuji notebook jednoduchý na sledování sportovních online zápasů,excel ,word.
Co nejlevněji.Děkuji za radu.
Zmena predmetu, pôvodne: Bobos (los)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Tak to ti stačí i jaký kolvek ktorý má aspoň dvojjadro 2.5GHz CPU, 4GB RAM, nejaku integrovanu grafiku, a obyčajný HDD. Na pozeranie filmov nejaky 15.6" nebo vätší a asi aj s rozlíšením tak HD ready.