Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová zostava

Potreboval by som poradiť - zostava:CPU Core 2 Duo,zákl.doska MSI 975 Platinium, grafika MSI RX1950PRO,80 GB disk Maxtor. Po montáži a spusteni zobrazí iba Logo zákl. dosky MSI, neprebehnú
žiadné Post testy, klávesnica nefunguje, myš áno. (Na starom PC klávesnica ide) Ďakujem za ochotu.
danco

Odpojil som DVD mechaniku, HDD disk, grafiku vytiahol - zasunul naspäť takisto RAM-ky, resetol CMOS, je tam na to taký malý prepínač. Teraz už po spustení PC po logu MSI zobrazí základné údaje ako:
BIOS, doska, procesor, pamäte, disky atď. Nemôžem sa však dostať do Bios-u, pretože stále nefunguje klávesnica. "Keyboard error or no keyboard present" danco.