Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahrávání na USB

Ahoj,
poradíte mi někdo prosím pěkně na jaké USB jde nahrát film 3D, který má 11 gb nebo i víc? Koupila jsem si USB které má 32 gb souborový systém FAT 32 a nejde na to ten film nahrát ani zkopírovat. V prodejně mi říkali, že to není problém, že to jde. Já se vůbec nevyznám, jsem naprostý lajk , můžete mi to někdo vysvětlit? Chtěla bych mojí vnučce nahrát nějaké filmy ve 3D.
Děkuji všem, kteří poradí.

System FAT32 podporuje pouze soubory do velikosti 4GB. Potřebuješ změnit souborový systém na Flash disku. Třeba na NTFS, se kterým by si měla poradit i TV. Pokud to byl levný disk, tak narazíš na problém s rychlostí a film se bude hodně sekat (jestli to vůbec půjde).

Píšeš, že máš Flash disk 32 GB a mluvíš o filmech, které mají 11 GB.

Chtěla bych mojí vnučce nahrát nějaké filmy ve 3D.

To znamená 2 filmy?