Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výběr klávesnice do 600 kč

Dobrý den, dosloužila mě moje stará klávesnice a hledám za ní náhradu, cenová relace asi do 600 kč, nemám žádné zvláštní požadavky, pokud by se však za 600 dala koupit i podsvícená, vůbec by mi to navdadilo, ale není to podmínkou. Děkuji za odpověd

pokud by se však za 600 dala koupit i podsvícená

Mohu potvrdit, nedala, bude to krump. Mel jsem doma na zkousku 4 podsvicene klavesnice do 1.000 Kc a vratil jsem to, poridil jsem pak tu Fujitsu KB521, se kterou jsem spokojen. Ale jestli to chces na hry, tak ti nizky zdvih klaves nemusi vyhovovat, jenze kvalitni herni klavesnice jsou za vic jak dvojnasobek ceny nez mas v planu dat.

Na to hrani ti staci i obyc A4Tech nebo ConnectIT, ale tyhle klavesnice jednoduse nevydrzej, pokud to budes trochu vic pouzivat, tak s tim neudelas ani dva roky a na opotrebeni se reklamace nevztahuje. Druhou moznosti je porizeni skutecne kvalitni klavesnice, ale ta zase neni do tisicovky. Rozhodnout si to musis sam. (ConnectIT nefungujou pod linuxem, ale to te asi netrapi.)