Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém ve Spybot search and Destroy

Při spuštění kontroly ve Spybotu,asi už po třech vteřinách(!!) napíše,že se nenašli žádné špionážní produkty,ale pod tim je napsáno log......3 entries.Když dám problém opravit,tak mi vypíše,že dva problémy byly odstaněny,ale jeden nebyl z důvodu,že je pořád aktivní v paměti a ať provedu Restart.Po restartu a načtení Windows se spustí Spybot a bez jakékoliv kontroly mi vypíše opět,že se nenašli žádné škodlivé produkty a opět problém log.....a opět 3 entries....Nevím co to je,zda nějakej vir nebo co....Projel jsem comp Nod32,Adawarem a tam nic nenašlo...Help...:.(:.(

V první řadě se podívej, zda je správně nastavení v položce - Nastavení - Kategorie produktů. Zde musí být vše zaškrtnuto vyjma poslední položky (Používané příkazy).
Občas se totiž stává, že po provedení aktualizace je nějaká volba vypnutá a SpyBot potom nekontroluje vše co by měl.