Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bude táto zostava fungovať?

1. předimenzovaný zdroj tak skoro dvakrát
(ta sestava má spotřebu do 450W a to jenom v zátěž testech)
2. krabice naprosto k ničemu!
(úzká jen s 80mm pozicí pro zadní ventilátor = není osazen a navíc není jasné zda a vůbec zavřeš bočnici = výška chladiče)
Upečeš tu sestavu jak topinku.
3. SSD 250GB proto aby se tam dalo nainstalovat i pár her, jinak malé SSD v herní sestavě moc smysl nemá.