Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD - jak smazat?

Dobrý den , mám v pc místo HDD SSD na kterém je nainstalovaný WIN 7 ale dostal sem HDD od kámoše, nevypadá nově ale chci zkusit jestli funguje atd potřebuji vše co je na tom HDD smazat ale nechci aby mi naběhl další win který je možná na něm nevíte prosím poraďte co stím
Děkuji za odpověd
Změna předmětu, původně: HDD (karel)

pri bootovani, jeste nez se zacnou tahat windows, tak se musis dostat do biosu (muzes si to vyzkouset jen se svym diskem, to neriskujes start z ciziho). pak pripojis ten cizi, vlezes do biosu a vyberes boot z toho svojeho. no a pak uz ten cizi podle libosti smazes, naformatujes, otestujes ...
nebo ten cizi das proste do usb konverze pro externi disk, pripojis az za behu a zase si s nim udelas co libo.

(osobne bych i prepsal par prvnich sektoru kvuli pripadnemu zavadeci)