Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s myší

Dobrý den,
hned pro začátek vím, že už se to možná řešilo, ale je to dávno. Mám také tu myš ConnectIT Battle Mouse CI-78, a taky se mi někdy, tak po půl až hodině začne zadrhávat, přestane i reagovat. Přesunutí do jiného USB nefunguje.

Děkuji za jakékoliv rady!

No čet jsem konec tohle jsi udělal jo?

Po niekoľkých hodinách trápenia som došiel k riešeniu. Postupujte presne podľa krokov.
UPOZORNENIE: Vykonávajte na vlastné riziko !

1,)Kliknúť Štart, kliknúť Spustiť, napísať regedit a potom kliknúť OK.

2,)Nájsť túto pozíciu v registroch : HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\Class\{4D36E96F-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}

3,)Editovať položku UpperFilters a zmazať odtiaľ imsevent, teda zostane tam len mouclass

4,)Kliknúť na OK

5,)Reštartovať počítač

Jinak poslední koment ten to taky nevyřešil,vyhoď ten krám za 200 a kup nějakej Logitech.