Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elekronická hudba (jak se stát známým)

Ahoj zkouším elektronickou hudbu a celkem mě to baví. (Tady je můj první výtvor, děkuji za názory.. :) watch) a potřeboval bych poradit jak pak třeba dál jestli až budu prostě připraven do toho jít naplno a vydat svou desku atd.. Jak začít abych se o mě aspoň trochu vědělo. kam umisťovat songy atd.. Prostě všechno k tomu abych mohl být třeba jako Calvin Harris (nemyslím si teda že na takové úrovni ale je to jako přiklad) Děkuji
Změna předmětu, původně: Elekronická hudba (Kráťa)

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Nevím nevím, s tím moc neprorazíš. Moc přechodů, hlavně chybí nějaký hudební motivek, který by sklad… nový
Rce 25.05.2015 23:42
Rce
hlavne nerob nic podobne tomuto - radoby klubove Ministry hovadiny, ktore uz kazdeho nudia nový
shiro 26.05.2015 10:30
shiro
Mno, tento druh hudby neposlouchám. Jen mi přijde, že podobný styl letěl koncem 90. let. A když už s… poslední
Dale Cooper 26.05.2015 10:40
Dale Cooper

Nevím nevím, s tím moc neprorazíš. Moc přechodů, hlavně chybí nějaký hudební motivek, který by skladba rozvíjela. Celek na mně působí dojmem splácaného arpeggia z knihovny, které je určeno jen jako pozadí ale také musí mít nějakou melodii. Chybí sólový nástroj. Místy mám dojem i porušeného rytmu. Hudba není jen splácání "zvuků" z přibalených knihoven. Hudba musí mít nějakou myšlenku, něco vyjadřovat, jinak je na bačkoru. Nejprve doporučuji nastudovat hudební teorii.

Mno, tento druh hudby neposlouchám. Jen mi přijde, že podobný styl letěl koncem 90. let. A když už si toto pustím do slechů, tak 24 let starou klasiku: watch
A jak to dostat dál k lidem? No nějaké ty facebooky a podobně. Než něco pustíš ven, tak nechť si to poslechne někdo nezaujatý, kdo ti třeba řekne, kde z toho co ční, jaká část se třeba opakuje až je to moc a podobně.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru