Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Taktování procesoru

Zdravím ! Chtěl bych si nataktovat procesor i5 - 4460, kvůli tomu, že mi to celkem brzdí grafickou kartu GTX 770. Otázka vyplatí se nataktovat procesor ? Díky předem za odpověď

BTW. Moje info o pc a chladič na procesor mám od INTELU .

Case : Zalman Z11

Základní deska : MSI pc mate Z97

Procesor : i5-4460 nebyl nataktován

Grafická karta : MSI NVIDIA N770 TF 2GD5/OC

Paměť : Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL9

SSD : ADATA Premier Pro SP900 128GB

HDD : Seagate Barracuda 7200.14 1000GB

Zdroj : 650 W GOLD od Seasonic

DVD mechanika : LG SuperMulti SATA DVD

Operační systém : Windows 7 Home Premium

Monitor : Benq GW2255

Reproduktory : Speaker GENIUS SP-HF 360B 2.0 wood 10W

Klávesnice : EVOLVEO GK862

Myš : A4tech Bloody V7 V-Track

1 - výkon ne neztrací
2 - nemáš verzi K
3 - je zbytečné jej taktovat když tu verzi nemáš ... výkon musí být dostatečný..a jestli chceš hrat hry typu Unity na ultra nemáš šanci to pomale žadné PC protože Ubisoft jsou blbci co maj kus hry místo optimalizace..