Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samovolný restart

Ahoj.
Po prvním spuštění se PC obvykle do 5 minut samo restartuje bez vypsání jakékoli hlášky. Někdy se to i zopakuje, ale potom už je počítač celý den stabilní a i další vypnutí a zapnutí proběhne bez problému. Použil jsem Process Monitor v1.01 od MSoftu, ale vždy po takovém restartu to hlásí že je log poškozen. Takže bych řekl, že bude problém s nějakým HW. Máte nějaký tip?

WinXP SP2 Prof., Athlon 2500(52°C), RAM 512MB DDR, Radeon 9200 128MB, wi-fi asus, zdroj 350W, AVG, Ad-Aware, warez free

Po spuštění počítače vypni automaticky restart:
Tento počítač / prava myš / Vlastnosti / záložka Upřesnit / Spuštění a zotavení systému - tlačítko Nastavení
Zruš zaškrtnutí u []Automaticky restartovat

Při problému se počítač nerestartuje, ale zůstane trčet na modré obrazovce. Tam si opiš číslo chyby: STOP: 0x0..... To zadej do vyhledávače a zjistíš zdroj problému
Na konci obrazovky možná budou i jména knihoven, ty si poznamenej pro budouci upřesňující dotazy.

Zapomněl jsem napsat, že to jsem udělal jako první. Ale přesto se restartuje. Kdyby to nebylo hned po spuštění, tak bych tipoval přehřívající se procesor. Ale dělá to jen po prvním startu a potom už celý den bez problému. Jde nějak monitorovat zdroj?