Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Problémy se synchronizací účtu a Obchod Play

Zdravím, mám tablet Samsung Galaxy Tab 3 7.0 a mám také problém s Obchod Play a se synchronizací účtu Google. Nejde synchronizovat Gmail a ten druhý problém s Obchod Play je ten, že mi nejde otevřít. Když ho otevřu, napíše mi to: Je vyžadováno ověření. Je třeba se přihlásit do účtu Google, jenže ke službě Google jsem na tabletu přihlášen. Zkusil jsem ten účet odstranit a vytvořit nový, ale nepomohlo to. Tohle všechno se začalo dít až po upgrade Androidu na verzi kitkat 4.4.2. Tak vás prosím, jestli by mi někdo neporadil.

Ahoj, momentálně jsem řešil stejný problém..Mám tablet druhý Lenovo a když jsem přidal svůj stávající účet, tak se to nechtělo synchronizovat a tedy ani připojit na google play a nikam - přitom net přes wifi v tabletu fungoval apod. Vyřešil jsem to nakonec tak, že jsem obnovil tovární nastavení a při zapnutí jsem hned účet přihlásil a už to jede..

problem se mi podařilo prozatím vyyresit následným postupem. Zakazal jsem synchronizaci v nastaveni telefonu u google uctu. Odebral platební metodu z googlu. Pridal jsem druhý učet. Odstranil z telefonu hlavni google ucet. Odinstaloval google aplikace (popripade odinstalovat aktualizace u app ktere nesly odinstalovat). Nainstaloval vsechny app nanovo. Pridal hlavni google účet a zatím to vypadá že to funguje. !!!Samozrejme jsem mezi tímto procesem několikrát restartoval zařízení a ztratil mnoho nervů :) !!

No mě teda stačilo zajet do nastaveni -> aplikace -> Google Play Obchod -> vymazat mezipaměť + vymazat data... a tedka appka zase funguje... nerikam, ze to musi fungovat vsem, ale myslim, ze z popisovanych je to nejjednodussi, zkusil bych to jako prvni