Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako dostať von skrutku na notebooku?

Zdravím,mám problém so skrutkou na notebooku, snažil som sa ju odskrutkovať ale poškodil som tu hlavičku a viacmenej je to vyšúchané. Neviete o nejakej metode ako ju dostať von? Chcem si vymeniť klavesnicu.. Dakujem

Ide o skrutku M2x6,LenovoG580
Změna kategorie, původně: Periferie
Změna předmětu, původně: Skrutka (karel)

Použil jsi šroubovák nevhodné velikosti, co? Můžeš to ještě zkusit se šroubovákem o číslo větším, ale kvalitním, co nemá sjetý hrany.
Další možnost je, pokud je okolo hlavičky šroubu dost místa, vzít kvalitní a ostrý štípací kleště (boční) a do nich šroubek chytit a vyšroubovat.