Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Z1c aktualizácia cez WiFi nie cez PC prosím.. :(

Mám taký problém... (Zas)
Už som tu niečo podobné písal...
Aktualizácia cez PC nejde...neznámi dôvod...

Tak by som si prial od vás radu... Ráno mi to prišlo a písalo že si môžem stiahnuť nový android... Ale len cez PC "You can only use a computer to update your device"

Tak dalo by sa niečo spraviť aby to šlo stiahnuť čes WiFi?

Pto"You can only use a computer to update your device"

Prosiiiim... Android 5 vypadá skvelo... A ja ho veľmi chcem... A teď to nejde... :'(

Moc Diky ak sa niekto nájde kto poradí

:-D Tak ty ho velmi chces ? :-D Ty mas kolko rokov lebo pises ako 13 rocny... (nic v zlom).
A inak cital som vela recenzi ludi co pisalo ze presly na 5 Lollipop a vacsina bola nespokojna snim... nepamatam co presne ale viem ze p*covaly na to...
Takze nezabudaj = zato ze to je nove neznamena ze to musi byt aj dobre/lepsie/ultra cool/IN/You you whats ap nigga.
;-)

Ja viem... Malo to vyznieť tak že som smutný a máte mi poradiť aby som neplakal a tak... :P

Ja som to tiež čítal... A aj to že keď sa dá Factory Reset tak ide už všetko v poriadku...(teda ak si narážal na optimalizáciu, výdrž baterky a pod)

A fakt sa mi ultra vidí... Hlavne ten Material Designe.. :33

Pre mňa to je úplne kúl... A chcem to... :O

Poradiš mi ako mam dosiahnuť to čo si prajem?