Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem W8.1 - rady, tipy, triky

Ahoj. Mám jen takový dotaz, co rádi používáte i windows 8? používáte nějaké speciálné klávesové zkratky? nějaké speciální programy? používáte něco správu uživatelů, rodičovské oprávnění, správce apod? používáte cmd, pokud ano, k čemu?
chci se jen zeptat, co kdo jak využívá a jestli byste mi nemohli dat pár rad ;)
doufám, že chápete, co myslím... ;)
např: já klávesové zkratky moc nepoužívám, ani cmd, ale k prohlížeči souborů jsem si stáhnul clover, který vám přidá možnost si vytvořit záložky a vytvořit si karty v tomto prohlížeči, potom tedy nemusíte mět otevřených 20 složek, ale stačí vám 1...

Kedže mám viacero monitorov používam skratky: Win+P tiež používam skratku Alt+Tab (hlavne v hrách na full screene) dále používam ctrl+F alebo aj ctrl+c/ctrl+v a používam dalej fn+f3/fn+f4, dalej používam plno dalších skratiek, CMD využívam taky, dalej špecifické programi používam VirualBOX.