Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový pc

Zdravím, chtěl bych se zeptat na nějakou sestavu, která bude obsahovat nějaký procesor od Intelu. Přinejhorším i3 a přinejlepším i5. Grafiku nějakou od nVidie DDR5 a 2 GB pamětí aspoň. Paměti RAM zhruba 4-8 GB. No cenová relace je trošku nižší, těch 15 úplné maximum. Chtěl bych si na to zahrát Battlefield 3 zhruba na ty nejvyšší detaily. Rád bych, aby to nebyl Nějaká sestava z alzy nebo czc ale nějaká ručně postavená, která bude jen na výkon. (Součástí tohoto pc by měly být i WIn 8,8.1

Děkuji za cenné rady.

kdyby jsi trošku radšej išiel do AMD, tak za cenu horšieho výkonu CPU, by sa dalo ušetriť, a tie peniaze dať do grafickej karty a tým pádom, viac utiahne hry (samozrejme CPU zas nemôže byť úplný šmejd, tak aby aspoň stíhal krmiť grafiku) ak bys kupil AMD s podobnimy parametrami jak chceš teraz intel, vijde ta to levneji, i když celkovo stejnak intel je lepší CPU a určitej časti i výkonnostne.