Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Company of Heroes 2 ovladače

Zjistili jsme, že pro zařízení ATI Radeon HD 5700 Series používáš staré ovladače, které hra nepodporuje. Navštiv prosím stránku http://community.companyofheroes.com/forum/company -of-heroes-2/faq-known-issues/1166-updating-driver s-for-company-of-heroes-2, kde najdeš pokyny pro získání nejnovějších ovladačů, díky kterým bude hra stabilnější a plynulejší. Pokud ovladače neaktualizuješ, bude aplikace výrazně náchylnější k pádům.

Mám-
Procesor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6750 @ 2.66GHz 2.67 GHz

Na stránce už jsem byl a Intel Driver Update Utility nainstaloval. Pokud to dobře chápu ,tak by jsem měl teď najít správné ovladače ,přes tento program. Bohužel jsem v tomto moc nevyznám a nechci nic pokazit. Poradíte prosím ?

neviem preco riesis nejake intel ovladace, ked na zaciatku pises o radeon grafike, ale dobre.
ale aj tak, myslim ze ta len zbytocne strasia. ano, novsie ovladace mozu pridat vykon, ale ze by sa stalo daco tak dramatickeho ako popisuju, to pochybujem.
nahod skratka najnovsie ovladace pre tvoju grafiku.