Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prasklý displej u tabletu

Dnes mi omylem spadl tablet značky Asus na zem. Displej praskl v horním rohu, kousek od přední kamery, která však stále naštěstí funguje. Prasknutí není nijak velké, jedná se o jednu prasklinu, kterou bych nazvala takovým polokruhem v rohu. Ale snad chápete, že mi to přece jen překáží. Máte s tím nějaké zkušenosti? Dá se to nějak opravit doma, nebo mám raději zajet do servisu? Popřípadě na kolik by mě to vyšlo. Děkuju.

Tak doma to urcite nebudes vediet spravit pretoze to ani nejde.
Jde, né jednou jsem já nebo můj brácha opravovali nb, telefony či tablety... pokdu je ale tablet v záruce, tak se tímto ta záruka okamžitě ukončí...
zas tak složité to není, na google je návodů habaděj a když má člověk správné nářadí a dokoupené komponenty, tak si to udělá doma za chvílu...

Nezasahuje to do obrazu, do kamery , prasklina je ukončená, nebude se tedy dále šířit. Pokud by to vzrušovalo mne, tak bych koupil folii na displej. Vzhledem k cenové relaci, v jaké se Asus nachází by byla oprava neúměrně drahá. Používat pokud to jde, peníze za opravu odložit a každý měsíc nějakou malou částku přidat. Tablety rychle morálně zastarávají a tak si koupíš více RAM, více jader, užší rámeček.........:-D
Vyměnit krycí sklo i displej lze, je plno návodů na YouTube. Ale pokud jsi to nedělal, nedoporučuji.