Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hledani vyrobce nebo ovladacu

Dobry den, vim ze to pro vas bude jednoduchy dotaz, ale nez googlit a hledat se radsi zeptam. ptz je mi jasne, ze jen zastrachate v pameti a hned vite :-)
Takze, chtel jsem se zeptat, jak mam najit ovladace na usb? Vystrachal jsem tady usb 3.0 a bohuzel uz ani nevim jestli jsem k tomu dostal CD a nevim ani vyrobce a sedmicky si ovladace nenasly.

• Tak se podívej na tu kartu, určitē se zní dá nēco vyčíst.
V opačném prípadē pod windows v 'parametry','periferie' zrejme u tvéhobude otazník, klikni na neho vyskočíti okynko vlastnosti KDE najedes na détails a klini na ID toho matériau, ten zadej do vyhledávání Google, zde mas sanci se dostat k podrobnostem k tvému matériau.

pozri si na karte FC číslo,podla neho identifikuješ konkrétneho výrobcu a typ radiča a tam stiahneš ovládače...cca pred dvoma rokmi vyrábali usb3.0 mikrokontroléry-čipy na prídavných kartách len NEC,Texas Instruments ,VIA a Action Star Enterprise ompany,bežne v obchodoch boli prídavné karty od MSI,Kouwell,iTEC a STLabs ......