Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesnice za boha si nemužu vybrat

Ahoj už strašně dlouho hledám klávesnici, která by se mi líbila, zatím jsem žádnou nenašel.
moje požadavky jsou: podsvícená do těch 2500kč
mechanická být nemusí, Ale je výhodou
klávesnici chci využít na hraní. A jelikož hraju docela dost chci aby aspon nějakej ten rok vydržela..
Díky všem za rady,komentáře
Přeji hezký zbytek dne.
Změna kategorie, původně: Ostatní (DWarf)

moj kamarat na hranie hier ma tuto klavesnicu a spokojny snou je az az lebo po nej aj pestou jemne treskol a vydrzalo a nic neodpadlo ;-):))https://www.alza.cz/ozone-strike-battle-cerna-d242 9489.htm
Ale osobne ja by som si kupil neaku klavesnicu od STEELSERIES ktory maju podla mna jednu z najlepsich a najkvalitnejsich.
Tak napriklad tuto: https://www.alza.cz/steelseries-apex-uk-d2142817.h tm
----
Ale BACHA lebo obe tieto klavesnice su UK alebo US verzie ! Takze ked budes kupovat tak pozeraj aby ti vyhovovalo ci chces CZ alebo US verziu QWERTY a pod...