Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Opera nedetekuje Windows media player

Dobrý den, na radu zkušenějších lidí jsem přestal používat IE 6, a přešel na prohlížeč Opera 9.10 . Dnes jsem si chtěl prohlédnout video z archivu TV Nova a Opera mi odpověděla "prvek vyžadující zásuvný modul" při podrobnějších informacích z opery vylezlo že "Windows media player není nainstalován" to je přitom blbost. W.m. player mám (verze 10) a v IE 6 videa bez problému běží. Prosím pomozte, nechci se vracet k IE. Děkuji za všechny rady.

Ty soubory jsou součástí standardní instalace WMP, čili je tam mít musíš.
I kdybys je tam - nedej bože - z libovolných důvodů neměl, tak Karel ti poslal odkaz, kde je v sekci "Ke stažení" - Multimediální pluginy odkaz na stažení pluginů pro WMP. Ten soubor stáhni a rozbal: Je to sice .exe, ale můžeš jej přejmenovat na .zip a vytáhnout co potřebuješ.