Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem internet banking postovni sporitelny, jen IE ?

Cus,

chtel bych se zeptat, jestli nekdo mate ucet u postovni sporitelny a pouzivate jeji internetovy bankovnictvi. Oficialne totiz podporujou jen Windows a IE, tak by me zajimalo jestli se do toho da vlezt i pres FF nebo Operu ?
(Premyslim, ze bych si to zavedl, ale ten IE me dost odrazuje.)

Diky za rychle reakce a zarovense omlouvam, ted jsem koukal na stranky postovni sporitelny a oni dokonce podporuji Firefox a Operu oficialne. Nechapu, ze jsem to vcera, kdyz jsem na to koukal poprvy, nevidel.

Tak, teda jeste se zeptam, kdyz maji pozadavek Windows + IE, Firefox, Opera, Netscape, tak by preci teoreticky nemelo nic branit ani spusteni ve FF pod Linuxem ?