Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samovolné přepinani stranek a programu

Zdravim stala se mi taková věc když jsem na internetu prohlížím stránky třeba kliknu na nakej odkaz tak se mi to z ničeho nic vrátí na hlavní stránku nebo když chci spustit program tak to nejde ani spustit ,když třeba něco chci stáhnout tak se mi to zase vratí na hlavni stránku a furt dokola už mě to štve aji třeba ,když pišu do vyhledavače tak se to přepne zpet na jinou stranku vše jsem zkoušel pročistit antivirem a malvarebytes,spybotem a nic nepomohlo dival jsem se na aplikace jestli to nějaka neděla nic podezřeleho jsem nic nenašel předem děkuji za pomoc

na PC tady je konfigurace Procesor: Intel® Core™ i7 4770 3,40GHz (8MB) BOX LGA1150 Haswell
Základní deska: MSI Z97 PC Mate, s1150, Intel Z97, 4xDDR3, VGA, GbLAN, ATX
Grafická karta: GeForce® GTX 770 2GB DDR5 256bit, 2xDVI, HDMI, DP, PCIE3.0
Síťová karta: 10/100/1000 Mbit GLAN Controller
Operační paměť: 1x DIMM DDR3 8192 MB 1600MHz (celkem 8GB)
DVD-RW mechanika: DVD RW Black s podporou vypalování a přepisování ±R/±RW/RAM/DL
Systémový pevný disk: 120GB SSD
2. pevný disk: kapacita 1TB, SATAIII/600, 64MB cache, 7200 ot./min

Čtečka paměťových karet: Compact Flash, Secure Digital, Multimedia Card, XD, Memory Stick
Zdroj: Extra spolehlivý zdroj 85+ FORTRON 600W
Klávesnice: Černá multimediální USB klávesnice BARBONE
Myš: Herní myš BARBONE, s volitelným rozlišením 1000/1600/2000 dpi
Operační systém: Windows 8.1 PRO

No jelikož to neni na mobilu (což z prvotního dotazu nešlo poznat) tak je největší pravděpodobnost chyba klávesnice nebo myši. Například zaseknutý nějaký čudlík (alt, tab, mezerník, enter nejčastěji). Taky se to rádo stane když pracuješ s nějakou knihou nebo spisem a ten položíš na klávesnici a svou vahou omylem stiskne nějaké tlačítko.

zaseknuteho a promačklého nic nevidím pc jsem kupoval před 4 měsíci takže se do toho moc nemužu vrtat je to v záruce ,ale myslim si ,že to bude mít spojitost s myši klavesnicou to nebude na myši také,ale nevidim nic promačkle tak nevim

keylogger jsem používal na fifu 15 demo kde nešla nastavit pořádně klávesnice ted ho už nemam jsem ho odinstaloval ,myslel jsem také ,že to bude tím ,ale není ted už to zas tak nezlobí to přepínaní stranek zatim antivirové boot jsem nezkoušel ani nevím jak ještě mam program sandboxie to použivam ke spuštění některých her které mě nejdou normálně spustit muže to byt i timhle programem?