Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s nabíječkou

Dobrý den,

Mám takový problém, vlastním Samsung Galaxy S4 a jde o to, že mi v pohodě 3 hodiny se nabíjí mobil jenže pak se vůbec nenabíjí, zkoušel jsem i bezpečnostní režim, jestli nemám něco co by mi to blokovalo, ale ani v bezpečáku to nefungovalo. Nabíječka je originální, zkoušel jsem i jiné nabíječky ale ani ty nefungovaly. Nevíte někdo co s tím je a jestli to musím dát do servisu?

chronická záležitost u mobilú poškozený/odpálený konektor, kup si sadu na bezdrátové nabíjení, Samsung je k tomu pripraven, u baterky jsou kontakty pro cívku bezdrátového nabíjení, vyjde to na stejné peníze jak oprava konektoru

.... :puff: