Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pouzity starsi pocitac, odhad ceny

Dell Precision T3400 (Extreme QX9650)

Intel® Core™2 Extreme Processor QX9650 (4x 3.0), 4GB DDR2, 320GB/7200rpm, DVDRW, nVIDIA NVS 290, Win7 Pro 64b +DVD 64b, Tower

5 719,-cena včetně DPH 6 920,-

Dostal jsem tento dotaz na koupi starsiho pocitace, je ta cena OK nebo je to moc?

Chteji to do kancelare spis jako pracovni masinu, OCR, konverze obrazku JPG, TIFF, spojovani jednostrannych PDF do multipage, momentalne totiz chybi finance a nutne potrebuji PC navic. Me se to moc nezda, co byste si o tom mysleli?

Neuděláš chybu, za tu cenu je to dobrý stroj. Mám taky Precision, ale T5400 (Xeon QuadCore 2,67 GHz, 4 GB FB ECC paměti a podobně) a nemám proti tomu křivého slůvka. Běhá to dobře, spolehlivě a je to kvalitně zpracované.
Dell je prémiová značka (:-)) a PC série Precision je to nejlepší, co vyráběli a vyrábějí.
Edit: Jen bacha na jednu věc - ta grafika má jen DVI výstup, nic přes VGA k tomu nepřipojíš. Měla by z té grafiky lézt taková rozdvojka na připojení dvou monitorů.