Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vykreslování textur a objektů.

Zdravím .
Nedávno jsem si do své brambory pořídil novou GK a to sice GTX 960 od Gainwardu. První hra co jsem na ní spustil byl zaklínač 3 , ze začátku jsem si toho nevšímal ale později mě překvapilo do očí bijící doskakování textur a objektů. Myslel jsem si že to je prostě tou hrou a časem to optimalizují, a ono nic a je to spíše horší . Poté jsem ovšem zjistil že mám tento problém i v GTA 4 kde mi to předtím tyto věci rozhodně nedělalo. Je tedy možné že problém je v mém kusu GK a bude nutná reklamace ? ? Děkuji.

Nedávno jsem si do své brambory pořídil novou GK

• To je sice pekné a prejuti to, ale stala se jen vymena a tim to padlo?
• V prvé rade, co vycisti PC od predeslych <DRIVERU> a nainstaluj posledni pro tvou GKartu. (vyrobce, nvidia.com)